Регистрация    Войти
Авторизация

Зустріч з керівництвом Морського відділу Стражи гранічней

загрузка...
Зустріч з керівництвом  Морського відділу Стражи гранічней

Морський відділ Прикордонної охорони представляв Комендант Пйотр Патла. В ході зустрічі дипломатів було ознайомлено зі структурою та сферою компетенцій прикордонної служби Польщі. Основна увага в ході зустрічі була приділена завданням щодо протидії незаконній міграції та порушенням у сфері праці іноземців. Польська сторона проінформувала про зміни у національному законодавстві, які мають увійти в дію з 2018 року, які спрямовані на впорядкування праці іноземців в Польщі. Дані зміни мали б сприяти протидії злочинним проявам у цій сфері, зокрема порушенням прав і свобод іноземних працівників, усуненню з ринку посередницьких фірм, які ошукують іноземців.

Враховуючи, що понад 90% іноземних працівників у регіоні це громадяни України, дані зміни мають особливе значення саме для наших громадян.

Консул-керівник Л.Л.Захарчишин домовився про окрему зустріч з фахівцями Морського відділу, для більш детального ознайомлення з даними змінами та покращення взаємодії між службами.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.