Регистрация    Войти
Авторизация

Українська регіональна влада розширює партнерство з Китаєм

загрузка...
Українська регіональна влада розширює партнерство з Китаєм

11 грудня у Посольстві України в КНР відбулась зустріч Посла Олега Дьоміна з керівниками регіональної влади України, які брали участь у щорічній Генеральній Асамблеї китайської Палати міжнародної комерції Шовкового шляху (Silk Road Chamber of International Commerce – SRCIC). Голова Сумської обласної державної адміністрації М.Клочко, заступник Голови Тернопільської обласної державної адміністрації О.Валов, міський голова Хмельницького О.Симчишин та міський голова Трускавця А.Кульчинський поділились своїми планами щодо співпраці з китайськими платформами та компаніями, які сприяють реалізації спільних проектів, а також місцевими урядами, з якими вони мають або планують встановити міжрегіональні відносини. Відбулась відверта розмова щодо інвестиційного потенціалу українських регіонів та шляхів його розкриття для потенційних інвесторів і партнерів з Китаю, а також проблем, які гальмують цей процес.

Українська регіональна влада розширює партнерство з Китаєм

У рамках участі в Генеральній Асамблеї зазначеним регіонам було надано членство в спорідненій структурі Палати - Silk Road Urban Alliance, а SRCIC підписала з ними Меморандуми про співробітництво.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.