Регистрация    Войти
Авторизация

В Будапешті відкрилася виставка "Україна та Угорщина очима дипломатів" з нагоди 100-річчя української дипломатії

загрузка...
В Будапешті відкрилася виставка "Україна та Угорщина очима дипломатів" з нагоди 100-річчя української дипломатії

21 грудня 2017 року в рамках серії заходів, що проводяться Посольством України в Угорщині з нагоди 100-річчя української дипломатії, в Будапешті відкрилася виставка "Україна та Угорщина очима дипломатів".

Як зазначила Надзвичайний і Пововажний Посол України в Угорщині Любов Непоп, відкриваючи виставку, "у цих понад 40 фотографіях, знятих дипломатами української дипустанови в Будапешті, ми хотіли показати, як багато спільного між нашими двома країнами і наскільки важливими є наші двосторонні відносини".

Посол підкреслила, що для України надалі залишається важливою підтримка Будапешта у протидії російській агресії, у питаннях європейської та євроатлантичної інтеграції, а також у здійсненні реформ. "Завданням дипломатії є розкривати потенціал двосторонніх відносин і знаходити точки поєднання там, де позиція відрізняється. Це завжди можливо, коли є обопільне бажання і коли йдеться про близькі і справді стратегічно важливі одна для одної країни", - підкреслила Посол.

Виставка триватиме з 21 по 30 грудня.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.