Регистрация    Войти
Авторизация

Лисичанському прикордонному загону у якості цільової благодійної допомоги передано автомобіль швидкої медичної допомоги

загрузка...
Лисичанському прикордонному загону у якості цільової благодійної допомоги передано автомобіль швидкої медичної допомоги

Доброчинною акцією вирішив відзначити 100-річчя дипломатичної служби України колектив Посольства України в Варшаві. За кошти добровільних пожертв працівників нашого Посольства для потреб Лисичанського прикордонного загону Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України було придбано автомобіль швидкої медичної допомоги, обладнаний апаратурою та необхідними медичними засобами для надання невідкладної допомоги у польових умовах, зокрема кардіографом, дефібрилятором, комплектами медичного одягу для бригад швидкої допомоги та спецодягом для клінічних госпіталів ДПС, в тому числі спеціальною операційною білизною.
«Я переконаний, що цей автомобіль служитиме добру. Дай Боже, щоб не було потреби його використовувати. Однак, якщо ж така потреба буде, нехай він рятує життя наших прикордонників, і тих хто потребуватиме медичної допомоги на передовій», - зазначив Посол України в Польщі Андрій Дещиця, передаючи ключі від автомобіля Начальнику Львівського клінічного госпіталя ДПС України полковнику Андрію Іващенко.
Авто використовуватиметься на ділянці прикордонного загону в районі контрольних пунктів в’їзду-виїзду Станиця Луганська – Щастя – Золоте –Шахта Родіна.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.