Регистрация    Войти
Авторизация

В Будапешті пройшов концерт відомого українського гітариста Марка Топчія у рамках відзначення 100-річчя української дипломатії

загрузка...
В Будапешті пройшов концерт відомого українського гітариста Марка Топчія у рамках відзначення 100-річчя української дипломатії

21 грудня 2017 року в рамках заходів Посольства України в Угорщині з нагоди 100-річчя української дипломатії в Будапешті пройшов концерт відомого українського гітариста, переможця цьогорічного ІІ-ого міжнародного Будапештського фестивалю гітаристів Марка Топчія.

Відкриваючи захід, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп наголосила, що мистецтво загалом і музика зокрема є одним із тих елементів дипломатії, які здатні поєднувати країни і народи.

"Сьогодні українська дипломатія відзначає своє 100-річчя. І цей концерт - це подарунок нашим угорським друзям, від зусиль яких так само, як і від наших, залежить успіх українсько-угорських відносин, а відтак і успіх української, так само як і угорської дипломатії,"- відзначила Посол.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.