Регистрация    Войти
Авторизация

В Молдові відзначили 100-річчя дипломатичної служби України

загрузка...
В Молдові відзначили 100-річчя дипломатичної служби України

22 грудня, в День дипломатичної служби України, у Посольстві України в Молдові дипломати з представниками української громади відзначили 100-річний ювілей української дипломатії.

Посол України Іван Гнатишин нагадав, як і в яких умовах зароджувалась зовнішньополітична служба Української держави, про постаті, які стояли у її витоків, зокрема її першого керівника Олександра Шульгіна, а також міністрів закордонних справ незалежної України.

Сьогодні, як і сто років тому, українські дипломати здобувають міжнародну підтримку у захисті держави від одного і того ж агресора – затьмареної імперськими амбіціями Росії.

З нагоди ювілею двох дипломатів Посольства було нагороджено відомчою відзнакою Міністерства закордонних справ України.

Лідери організацій українців привітали дипломатів та побажали професійних успіхів і перемоги над агресором на дипломатичному фронті. Голова української громади Республіки Молдова Микола Олійник серед іншого відмітив, що дбайливе відношення Молдовської держави до української громади також є здобутком української дипломатії.

З нагоди ювілею присутнім було представлено експозицію репродукцій документальних матеріалів про перші кроки української дипломатії.

В Молдові відзначили 100-річчя дипломатичної служби України

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.