Регистрация    Войти
Авторизация

Вітання українській громаді з нагоди новорічних та різдвяних свят від Посла України в Аргентині Юрія Дюдіна

загрузка...
Вітання українській громаді з нагоди новорічних та різдвяних свят від Посла України в Аргентині Юрія Дюдіна

Шановна українсько громадо!
Любі співвітчизники!
Дорогі друзі!

У переддень різдвяних і новорічних свят прийміть сердечні вітання і щирі побажання миру, любові та добра від мене особисто та від усього колективу Посольства України в Аргентинській Республіці.

Хотіли б висловити слова вдячності усім українським асоціаціям, товариствам, організаціям та просто ентузіастам, завдяки зусиллям яких Україна постійно присутня у різних куточках країн Південної Америки - від Сантьяго до Буенос-Айреса, від Ітапуа, Місьйонес, Чако і Формоси до Кордоби, Мендоси і Сан-Луїса. Нехай вас і надалі супроводжує невичерпне натхнення у шляхетній справі збереження, поширення і розвитку української культури в Аргентині.

Дякуємо вам за щиру підтримку і співпрацю, яку ми, безумовно, продовжимо і в Новому 2018 році! Сподіваємося, що спільними зусиллями усіх українців світу ми зможемо допомогги Україні у наступному році здобути довгоочікуваний мир та принести добробут і злагоду до кожної родини!

Радісного Різдва і щасливого Нового року!

З повагою,

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Аргентинській Республіці
Юрій Дюдін

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.