Регистрация    Войти
Авторизация

Тернопільська область та провінція В’єтнаму Донг Най поглиблюють співпрацю

загрузка...
Тернопільська область та провінція В’єтнаму Донг Най поглиблюють співпрацю

З 12 по 16 грудня 2017 р., за сприянням ПУ в СРВ, делегація Тернопільської обласної держадмінстрації на чолі з Головою Тернопільської ОДА С.С.Барною перебувала з візитом в провінції Донг Най, Соціалістична Республіка В’єтнам.

Програма візиту включала офіційні зустрічі, відвідання виробничих потужностей та зустріч за круглим столом з представниками Асоціації молодих підприємців провінції Донг Най. Тернопільська делегація також оглянула промислові парки та підприємство, що виробляє пральні машини та кондиціонери під торговою маркою «AQUA» (раніше – «SANYO»).

В ході візиту між Тернопільською областю та провінцією Донг Най був підписаний Меморандум про співробітництво щодо розвитку промислових парків. Директор фермерського господарства «Гадз» Петро Гадз та компанія «Thuan Hiep» підписали контракт на експорт яблук до провінції Донг Най, директор ТзОВ «ТЕРКОМ» Василь Грицак підписав контракт на експорт до провінції Донг Най комплектів дерев’яних будинків, директор «Тернобудмеханізація» Іван Капустяк підписав протокол намірів про співпрацю у сфері машинобудування.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.