Регистрация    Войти
Авторизация

Участь Посла України у форумі «Пріоритети Мексики у міжнародному порядку денному на 2018 рік»

загрузка...
Участь Посла України у форумі  «Пріоритети Мексики у міжнародному порядку денному на 2018 рік»

12 січня 2018 р. Посол України в Мексиці Руслан Спірін взяв участь в організованому МЗС Мексики, Комісією у закордонних справах з питань міжнародних організацій Сенату Мексики, Мексиканською радою у міжнародних справах та Мексиканською асоціацією міжнародних досліджень форумі «Пріоритети Мексики у міжнародному порядку денному на 2018 рік», що відбувся в Сенаті Мексики.

Під час заходу Посол мав зустрічі з головою Сенату Е.Х.Кордеро Арройо, головою Комісії Сенату у закордонних справах з питань міжнародних організацій Л.А.Рохас Ернандес та Заступником міністра закордонних справ з багатосторонніх питань та прав людини М.Руісом Кабанясом, у ході яких відзначив перспективність розвитку відносин та співробітництва між двома країнами, поінформував про поточну ситуацію в Україні, агресію РФ проти нашої держави та подякував за підтримку мексиканською стороною суверенітету і територіальної цілісності України.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.