Регистрация    Войти
Авторизация

Відкриття Візових центрів України у Китаї

загрузка...
Відкриття Візових центрів України у Китаї

З метою покращення послуг для подорожуючих з Китаю до України Посольство України в Китайській Народній Республіці відкрило Візові центри (ВЦ). Дані центри, що розташовані у Пекіні, Шанхаї та Гуанчжоу, розпочнуть свою роботу 15 січня 2018 року.

Беручи до уваги, що подорожуючі з Китаю до України становлять значну кількість, нові центри ефективно та професійно впораються зі зростаючим попитом на візи серед громадян. Відкриття ВЦ у Китаї покращить надання послуг у процесі отримання візи.

Основні характеристики ВЦ:Зручне розташування візових центрівДовші години прийому, що дозволить заявникам відвідати ВЦ у зручний часЗручна та простора зона очікуванняПрофеційний та уважний персонал, що надасть необхідну інформаціюВебсайт для легкого доступу до інформації, включаючи візові категорії, вимоги, список документів та збориКолл-центр та електронна пошта для надання відповідей на запитання та перевірки статусу заявСтовідсоткова надійність обробки інформації, передачі паспортів, документів та персональних даних

Візові Центри УкраїниПекін:

Room 101, First Floor, Building 1,Xiao Guan No.56, Dongzhimen Wai Xie Street, Dongcheng District, Beijing

Шанхай:

4/F, Jiushi Commercial Building, No. 213, Middle Sichuan Road, Huangpu District, Shanghai

Гуанчжоу:

E Floor 9, Goldsun Building, No. 109 Tiyuxi Road, Tianhe District, GuangzhouВебсайт: http://www.vfsglobal.cn/ukraine/china/English/index.html

Інфо-лінія:

Пекін – infopek.ukrcn@vfshelpline.com +86 10 84004331

Шанхай – infosha.ukrcn@vfshelpline.com +86 21 65965836

Шуанчжоу – infocan.ukrcn@vfshelpline.com +86 20 85202130

Робочий час: 08:00 – 15:00 | з понеділка по п'ятницю

Час прийому: 08:00 – 15:00 | з понеділка по п'ятницю (окрім офіційних святкових днів встановлених Посольством України)

Час видачі паспортів: 08:00 – 15:00 | з понеділка по п'ятницю (окрім офіційних святкових днів встановлених Посольством України)

*Візовий Центр відповідає лише за прийом заяв. Усі подані заяви будуть направлені для розгляду до відповідного Посольства чи Консульства. Термін розгляду справ визначається дипломатичними установами.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.