Регистрация    Войти
Авторизация

У Посольстві України в ЛР пройшла зустріч з представниками виставкового проекту “Життя на нулі”

загрузка...
У Посольстві України в ЛР пройшла зустріч з представниками виставкового проекту “Життя на нулі”

16 січня 2018 року Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський провів зустріч з представниками виставкового проекту “Життя на нулі”, які перебували в Литві з метою проведення виставкових заходів у містах Укмерге і Юрбаркас на запрошення Союзу стрільців Литви. В ході зустрічі було, зокрема, обговорено питання подальшої взаємодії організаторів проекту з Посольством України в Литві.

Виставковий проект “Життя на нулі” організований ветеранами АТО. Заходи, що проводяться в рамках проекту, передбачають показ фоторобіт Юрія Величко про життя військовослужбовців ЗС України на передовій в зоні АТО, фортепіанний концерт Ігоря Михайлішина та зустріч з ветеранами АТО. Виставкові заходи проекту в Литовській Республіці були присвячені Дню захисника свободи Литви, який щорічно відзначається в країні 13 січня з метою вшанування загиблих під час подій 1991 року у м. Вільнюс.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.