Регистрация    Войти
Авторизация

Посол Валерій Чалий провів зустріч з Президентом та Виконавчим директором американської компанії “General Electric Transportation”

загрузка...
Посол Валерій Чалий провів зустріч з Президентом та Виконавчим директором американської компанії “General Electric Transportation”

Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з Президентом та Виконавчим директором американської компанії “General Electric Transportation” Рафаелем Сантаною з метою обговорення спільного проекту з модернізації української залізниці.

Зокрема у ході зустрічі Посол наголосив на важливості завершення роботи над довгостроковою рамковою угодою між “GE Transportation” та “Укрзалізницею”, що дозволить залучити в Україну локомотивні технології світового рівня.

Особливу увагу Валерій Чалий привернув до питання локалізації виробництва нових локомотивів та модернізації існуючого локомотивного парку на виробничих потужностях України. У цьому контексті сторони погодилися, що поставка перших 30 дизельних локомотивів серії “Evo” буде першим кроком для подальшого партнерства між Україною та компанією “General Electric”, що включатиме також співпрацю у енергетичній галузі, інфраструктурі та медицині.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.