Регистрация    Войти
Авторизация

Урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України в Єревані

загрузка...
Урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України в Єревані

22 січня 2018 року в приміщенні Федерації українців Вірменії «Україна» за участю співробітників Посольства, членів їхніх родин та представників української громади Вірменії відбулися урочисті заходи з нагоди святкування знакової події в історії нашої держави - 99-ї річниці Дня Соборності України.

Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Вірменія Д.Автономов у своєму виступі перед присутніми провів чіткі паралелі знакових історичних подій, пов’язаних із боротьбою українців за єдність держави у минулому столітті і нинішньою звитягою нашого народу у протистоянні інспірованій кремлівською владою експансії на українській землі.

Окремо було наголошено, що саме 22 січня 2014 року, під час Революції гідності, в числі перших загиблих її учасників був славний представник вірменського народу Сергій Нігоян, світла пам’ять про участь якого в боротьбі за свободу і незалежність єдиної і неподільної України навічно буде вписана в історію українського державотворення.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.