Регистрация    Войти
Авторизация

В Кишиневі відзначили День Соборності України

загрузка...
В Кишиневі відзначили День Соборності України

22 січня в Культурно-інформаційному центрі Посольства дипломати, керівники та активісти громади українців Молдови відзначили День Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки.

Посол України в Молдові Іван Гнатишин нагадав присутнім хронологію основних подій в історії державотворення України, роль керівників першої Української держави у визвольній боротьбі. Провів паралелі з сучасністю незалежної України, яка знову вимушена виборювати свій суверенітет та захищати територіальну цілісність.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання.

Іван Гнатишин наголосив на необхідності консолідації зусиль українців з метою протидії засобам гібридної війни, яку веде Росія проти України, акцентував на незворотності курсу України на інтеграцію до ЄС, прагненні народу жити у демократичному суспільстві.

Посол закликав українську громаду до активнішої підтримки України, наголосив на важливості духовного єднання українців, незалежно від їх місця проживання та громадянства.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.