Регистрация    Войти
Авторизация

Зустріч Посла України з Головою Комітету з питань охорони здоров’я Палати представників Держави Лівія

загрузка...
Зустріч Посла України з Головою Комітету з питань охорони здоров’я Палати представників Держави Лівія

23 січня 2018 року Посол України Микола Нагорний зустрівся з депутатом Палати представників Держави Лівія, Головою Комітету з питань охорони здоров’я Насреддіном Габаші.

Під час бесіди сторони обговорили хід політичного процесу та розвиток безпекової ситуації у Лівії. Було підтверджено позицію України щодо територіальної цілісності та суверенітету Лівії, необхідності відновлення стабільності у цій країні та забезпечення досягнення національної згоди.

З огляду на загрози, які супроводжують роботу українських медичних фахівців у Лівії, Посол звернувся до лівійської сторони з вимогою посилити заходи їхньої безпеки, сприяти в оперативному вирішенні існуючих проблем, зокрема, щодо дотримання роботодавцями умов контрактів, забезпечення переказів зароблених коштів в Україну.

Зі свого боку, Н.Габбаші високо оцінив професіоналізм українських лікарів та медсестер, які, незважаючи на складний період політичного та економічного розвитку країни продовжують допомагати лівійському народу.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.