Регистрация    Войти
Авторизация

Щодо візиту до Греції представницької делегації м. Одеса

загрузка...
Щодо візиту до Греції представницької делегації м. Одеса

Представницька делегація м. Одеса на чолі з Міським головою Геннадієм Трухановим відвідала Грецію з робочим візитом у період з 19 по 25 січня цього року.

Зазначений візит здійснювався з метою інтенсифікації побратимських зв’язків і співробітництва між м. Одеса та м.Пірей у рамках відзначення 25-ти річчя укладення відповідної угоди.

На запрошення Європейської Організації Публічного Права мер Одеси Геннадій Труханов виступив із лекцією «Одеса - європейське місто України», під час якої було здійснено презентацію потенціалу міста.

Під час перебування у Афінах Г.Труханов провів низку робочих зустрічей з представниками органів місцевого самоврядування Греції, зокрема з мером грецької столиці Й.Камінісом та мером м. Пірей Я.Моралісом.

Також відбулася низка зустрічей з представниками міністерств та відомств Грецької Республіки і Архієпископом Грецької Православної Церкви Христодулосом.

24 січня 2018 року представницька делегація м. Одеса відвідала Посольство України, де зустрілася з колективом співробітників української дипустанови.

У зустрічі брали участь також голова Благодійної Організації “Boumbouras Foundation”, Президент Асоціації грецьких підприємців та підприємств України, меценат численних проектів, що реалізуються в Одесі, П. Бубурас та Заступник Директора Департаменту Співробітництва з РФ, Україною, Білоруссю, країнами Кавказького та Чорноморського регіонів та Центральної Азії (А5) А. Хатзіроглу.

Щодо візиту до Греції представницької делегації м. Одеса

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.