Регистрация    Войти
Авторизация

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця перебуває з робочим візитом у Литовській Республіці

загрузка...
Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця перебуває з робочим візитом у Литовській Республіці


19-21 квітня 2015 р. у Литві з робочим візитом перебуває Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, який бере участь у Міжнародної конференції з імплементації Резолюції РБ ООН 1325 у регіоні ОБСЄ.


У Конференції, присвяченій ролі жінок у забезпеченні міжнародного миру та безпеки, беруть участь представники державних інституцій країн-членів ОБСЄ і ООН, експерти міжнародних та неурядових організацій.


Конференцію відкрила Президент Литви Даля Грібаускайтє, яка привернула увагу учасників до становища жінок в Україні, де з причини зовнішньої військової агресії у Східній Україні жінки і діти стикаються з насильством і понад мільйон українців, серед яких багато жінок і дітей, змушені стати біженцями.


У ході окремої сесії, присвяченої ролі жінок у миротворчому процесі в Україні, з доповіддю виступив Заступник Міністра закордонних справ України С.Кислиця, який розповів учасникам заходу про стан підготовки Національного плану дій з імплементації резолюції 1325 та проблеми, які в умовах війни має вирішувати Україна.


Україну на конференції також представили Посол України у Литві Валерій Жовтенко, депутат Верховної Ради України Марія Іонова та представник Міністерства соціальної політики України Наталія Богданова.


Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.