Регистрация    Войти
Авторизация

Зустріч Посла України в Румунії з представниками української громади

загрузка...
Зустріч Посла України в Румунії з представниками української громади


На початку зустрічі Посол Теофіл Бауер поінформував учасників щодо ситуації на сході України, дотримання Україною Мінських домовленостей, а також зусиль офіційних чинників по відновленню миру на Донбасі.
Посол також ознайомив присутніх з поточним станом та подальшими перспективами двостороннього співробітництва та розвитком політичного діалогу між Україною та Румунією.


У ході зустрічі було обговорено стан забезпечення прав та потреб української національної меншини в Румунії, проблеми, з якими стикаються українці Румунії у сфері збереження української культури, традицій, мови та історії, визначено шляхи подальшого співробітництва між Посольством та українською громадою.


Відбувся також конструктивний діалог присутніх щодо спільних зусиль Посольства та Союзу Українців Румунії у розвитку співробітництва в галузі освіти та культури, організації спільних тематичних заходів, які будуть впливати на формування позитивного іміджу України в Румунії.


Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.