Регистрация    Войти
Авторизация

Інтерв’ю Посла України Теофіла Бауера румунському інформаційному виданню "Ziare.com"

загрузка...
Інтерв’ю Посла України Теофіла Бауера румунському інформаційному виданню "Ziare.com"


У ході інтерв‘ю було також обговорено питання активізації українсько-румунського діалогу на всіх рівнях, в контексті чого Посол привернув увагу до того, що 14 травня ц.р. набуває чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про місцевий прикордонний рух.


Наприкінці інтерв‘ю головний редактор інформаційного видання "Ziare.com" Ана Іліє поцікавилась становищем румунської меншини в Україні та питанням мобілізації до лав Збройних сил громадян України румунського походження.


Реагуючи на це, Посол підкреслив те, що Україна завжди дотримувалась норм та положень законодавства щодо забезпечення прав національних меншин на своїй території, а при наданні відповіді на запитання щодо мобілізації громадян України румунського походження відповів, що статистика мобілізації в регіонах компактного проживання румунської національної меншини повністю спростовує інсинуації в окремих ЗМІ Румунії.Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.