Регистрация    Войти
Авторизация

17-те засідання Керівної ради Міжнародної організації з питань розвитку рибного господарства у Східній і Центральній Європі «Eurofish»

загрузка...
17-те засідання Керівної ради Міжнародної організації з питань розвитку рибного господарства у Східній і Центральній Європі «Eurofish»

1-2 лютого 2018 р. в Копенгагені проходило 17-те засідання Керівної ради Міжнародної організації з питань розвитку рибного господарства у Східній і Центральній Європі «Eurofish», участь у якому Україна забезпечила на рівні Посольства в якості спостерігача. У заході взяли участь представники країн-членів "Eurofish" (Албанія, Хорватія, Данія, Естонія, Італія, Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Румунія, Іспанія і Туреччина), а також країни-спостерігачі.

За встановленою практикою, «Eurofish» запрошує спостерігачів, з метою інформування їх про діяльність організації, переваги, які вона пропонує своїм членам, а також для виявлення та обговорення можливих напрямків співробітництва.

Секретаріат «Eurofish» представив звіт про діяльність у 2017 році, план роботи на 2018 рік та поінформував присутніх про стан співпраці з партнерською Організацією ООН з питань продовольства і сільського господарства (ФАО), яка є депозитарієм Угоди про заснування «Eurofish», та іншими партнерами організації. Під час робочої сесії були також вирішені поточні фінансові та адміністративні питання.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.