Регистрация    Войти
Авторизация

Посольство України в Лівані та громада українців Лівану провели акції, приурочені до Всесвітнього дня хіжабу, під назвою «Що може розповісти моя хустка»

загрузка...
Посольство України в Лівані та громада українців Лівану провели  акції, приурочені до Всесвітнього дня хіжабу, під назвою «Що може розповісти моя хустка»

3, 4, 5 лютого Посольство України в Лівані та громада українців Лівану провели у Тріполі, Баальбеку та Бейруті акції, приурочені до Всесвітнього дня хіжабу, під назвою «Що може розповісти моя хустка». На них відбулася презентація та майстер-клас із зав’язування українських хусток та мусульманських хіжабів. Кандидат історичних наук, мистецтвознавець та етнолог, спеціаліст з історії українського традиційного вбрання Оксана Косміна розповіла про історію жіночих головних уборів та представила різноманітні способи зав’язування та носіння українських хусток. В свою чергу, українки Лівану демонстрували способи зав'язування жіночих мусульманських головних уборів, знайомили з історією та традиціями носіння хіжабу, а також мусульманським жіночим одягом. На заході були присутні представники української громади Лівану з родинами, ліванці та працівники Посольства України.
Автором проекту виступила дружина Посла України в Лівані, доктор історичних наук Марина Гримич.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.