Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України в Аргентині взяв участь у зустрічі з губернатором провінції Коррієнтес

загрузка...
Посол України в Аргентині взяв участь у зустрічі з губернатором провінції Коррієнтес

9 лютого ц.р. Посол України в Аргентинській Республіці Юрій Дюдін, який перебуває з робочою поїздкою у північно-східному регіоні Аргентини, разом з іншими членами дипломатичного корпусу був прийнятий губернатором провінції Коррієнтес Густаво Вальдесом та Віце-губернатором Густаво Кантеросом.

Під час зустрічі, яка відбулась у Палаці Уряду провінції, губернатор ознайомив іноземних дипломатів з сьогоденням та перспективами розвитку вказаної аргентинської провінції, а також наголосив на зацікавленості місцевого уряду у встановленні партнерських зв’язків з подібними за характеристиками територіальними одиницями інших країн.

У ході короткого спілкування Посла Ю.Дюдіна з Губернатором Г.Вальдесом були обговорені перспективи налагодження співпраці провінції Коррієнтес з Україною, зокрема у сфері туризму, лісового господарства та агропромисловій галузі.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.