Регистрация    Войти
Авторизация

Катарський фінансовий центр зареєстрував першу українську компанію

загрузка...
Катарський фінансовий центр зареєстрував першу українську компанію

Катарський фінансовий центр (Qatar Financial Centre, QFC) завершив процес реєстрації компанії «Бізнес Форум Катар-Україна» («Qatar-Ukraine Business Forum», QUBF LLC (G), створеної за сприяння Посольства України в Досі. «Qatar-Ukraine Business Forum» - це перша компанія зі 100% українською власністю, зареєстрована на території Держави Катар.

Головною метою QUBF є надання допомоги у розвитку ділового партнерства між Україною та Катаром в торговельно-економічній, індустріальній, освітній та інших сферах завдяки трансферу інновацій та технологій, обміну знаннями та експертизою. QUBF має свою партнерську філію в Україні.

Більше 15-ти подібних структур вже зареєстровані в QFC (зокрема з Бельгії, Індії, Іспанії, Хорватії, Японії та ін.) та успішно діють на території Катару.

QUBF має амбіційний слоган - Building bridge for Business traffic to increase the speed of Partnership, і запрошує українські та катарські компанії до взаємовигідного співробітництва (www.qubf.org; www.qubf.org.ua).

Катарський фінансовий центр зареєстрував першу українську компанію

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.