Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України в Аргентині відвідав з робочим візитом провінцію Чако

загрузка...
Посол України в Аргентині відвідав з робочим візитом провінцію Чако

11 лютого ц.р., в рамках перебування з робочим візитом у трьох північно-східних провінціях Аргентини, Посол України в Аргентині Юрій Дюдін відвідав міста Сан-Бернардо, Роке-Саенс-Пенья та Лас-Бреньяс, де проживають найбільші громади нащадків українських емігрантів, що у 20-30-х роках ХХ сторіччя приїхали у пошуках кращої долі до аргентинської провінції Чако.

Так, у ході поїздки до м. Сан-Бернардо Посол Ю.Дюдін зустрівся з очільником місцевого муніципалітету М.Сотело та відвідав філіал Українського культурного товариства «Просвіта», а у мм. Роке-Саенс-Пенья та Лас-Бреньяс зустрівся з представниками місцевої влади та осередків української громади регіону. Особливу увагу під час зустрічей було приділено інформуванню етнічних українців щодо сучасної ситуації в та навколо України.

Крім того, були обговорені питання участі української громади в економічному, соціально-політичному та культурному житті провінції, збереження національних і культурних традицій українського народу, а також поінформовано про перспективи відкриття Почесного консульства України в м.Ресистенсія (з консульським округом, що охоплюватиме провінцію Чако), що, на думку українського дипломата, сприятиме подальшому згуртуванню української громади, а також вирішенню її проблем.

За оціночними підрахунками, в аргентинській провінції Чако проживає від 30 до 45 тис. етнічних українців.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.