Регистрация    Войти
Авторизация

Візит в Україну делегації парламентської комісії лівансько-української дружби Національних Зборів Ліванської Республіки

загрузка...
Візит в Україну делегації парламентської комісії лівансько-української дружби Національних Зборів Ліванської Республіки

З 6 по 9 лютого 2018 року в Україні перебувала делегація парламентської комісії лівансько-української дружби Національних Зборів Ліванської Республіки на чолі з головою комісії паном Мішелем Муссою.

Ліванські парламентарії мали зустрічі з Головою Верховної Ради України А.Парубієм, Прем’єр-міністром України В.Гройсманом, Міністром закордонних справ України П.Клімкіним, Головою Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Г.Гопко, депутатською групою Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Ліван на чолі з С.Соболєвим, Першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України М.Мартинюком. Під час візиту гості вшанували пам’ять жертв Голодомору в Україні та Героїв Небесної Сотні, взяли участь у заходах з відзначення Дня Святого Маруна.

Під час зустрічей делегацію було ознайомлено з ситуацією в Україні, зокрема в контексті зусиль з протистояння нашої держави російській агресії на сході країни та тимчасовій окупації Криму. Сторони обговорили стан та перспективи двостороннього співробітництва, зокрема в економічній та культурно-гуманітарній сферах, наголосили на важливості активізації політичного діалогу між двома країнами, зокрема на рівні парламентів.

Візит ліванських законодавців став суттєвим внеском у зміцнення двосторонніх відносин.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.