Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України в Болгарії взяв участь у засіданні Комісії з питань закордонних болгар Народних Зборів РБ

загрузка...
Посол України в Болгарії взяв участь у засіданні Комісії з питань закордонних болгар Народних Зборів РБ

23 квітня Посол взяв участь у спеціальному засіданні новоствореної Комісії з питань закордонних болгар Народних Зборів РБ на чолі з Р.Йончевим, присвяченому обговоренню становища болгарської національної меншини в Україні.
Болгарських депутатів було ознайомлено з актуальною внутрішньополітичною ситуацією в Україні, з ходом проведення реформ, виконанням Мінських домовленостей, ініціативою Української держави щодо розміщення миротворчої операції з підтримання миру і безпеки під егідою ООН/ОПБО ЄС тощо.

Інформуючи болгарських депутатів про реальну ситуацію із задоволенням потреб Посол надав відповіді на запитання болгарських депутатів щодо актуального стану задоволення прав і потреб болгарської національної меншини. При цьому було відзначено глибокі традиції міжетнічного миру і толерантності в українському суспільстві, а також поінформовано про зусилля української держави, спрямовані на задоволення прав і свобод національних меншин.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.