Регистрация    Войти
Авторизация

Виступ Посла України в Сенаті Мексики

загрузка...
Виступ Посла України в Сенаті Мексики

Посол України в Мексиці Руслан Спірін взяв участь в організованій Сенатом Мексики та Агентством із заборони ядерної зброї в Латинській Америці та Карибському басейні (OPANAL) презентації видання OPANAL «Світ вільний від ядерної зброї: Це можливо? Це бажано? Як цього досягти?».

У своєму виступі на заході, що відбувся у верхній палаті парламенту Мексики, Посол поінформував про значний внесок своєї держави у ядерне роззброєння. Він зазначив, що підписавши спільно зі США, Великобританією та Росією у 1994 р. Будапештський меморандум Україна відмовилася від свого ядерного потенціалу, який був тоді третім у світі. Водночас, Посол наголосив, що Росія, яка, як підписант Меморандуму, повинна була гарантувати територіальну цілісність та суверенітет України, порушила Будапештські угоди своєю окупацією Криму та агресією проти української держави на Донбасі.

Виступ Посла України в Сенаті Мексики

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.