Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України в Угорщині Любов Непоп відкрила виставку вишитих прикрас та аксесуарів, а також українських вишиванок «Українська вишивка - це модно»

загрузка...
Посол України в Угорщині Любов Непоп відкрила виставку вишитих прикрас та аксесуарів, а також українських вишиванок «Українська вишивка - це модно»

У рамках Тижня української культури в Угорщині 16 лютого 2018 року в Центрі української культури та документації при Державному самоврядуванні українців Угорщини Посол України в Угорщині Любов Непоп відкрила виставку «Українська вишивка - це модно» вишитих прикрас та аксесуарів фірми «NZ Embroidery Embassy», виготовлених українськими майстринями Наталією та Зоєю Кунцевськими, а також вишиванок від Харківської фірми «Giorgio & Журавель», виготовлених Володимиром Стародубцевим та Іриною Баздревою-Стародубцевою.

Відкриваючі виставку, Посол наголосила, що культура відіграє важливе значення як у збереженні національної ідентичності народу, так і в його популяризації за кордоном. Л.Непоп підкреслила, що різні візерунки на вишитих прикрасах і вишиванках відображають особливі стилі наших регіонів, але при цьому символізують собою єдність усього українства і його багатство в різноманітті. В умовах військової агресії проти нашої держави збереження єдності всього народу України і всього світового українства, як і єдності міжнародного співтовариства в підтримці України, мають ключове значення для відновлення миру та територіальної цілісності нашої країни.

На відкритті заходу до присутніх з вітальними словами звернулися також Голова Державного самоврядування українців Угорщини Ю.Кравченко та Речник української громади в Державних Зборах Я.Хортяні.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.