Регистрация    Войти
Авторизация

У Буенос-Айресі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

загрузка...
У Буенос-Айресі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого ц.р. у центральному парку м. Буенос-Айрес «Трес-де-Фебреро» було проведено захід, присвячений увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Участь у заході взяло керівництво Української центральної репрезентації в Аргентині (УЦР), представники громадських, культурних, молодіжних і релігійних організацій, а також співробітники Посольства.

Відкриваючи захід, радник Посольства Маргарита Арістова звернулася до присутніх з промовою, у якій відзначила важливість вшанування цієї дати для всього українського народу та збереження пам’яті про ті жахливі події, які мали місце в Україні чотири роки тому. «У той час, допоки на Майдані в лютому 2014 р. тривалі розстріли мирного населення, в Криму вже розпочиналася російська військова операція з анексії півострова. Обидві ці події не були випадковими. І вони назавжди закарбувалися в долях мільйонів українців, чиї родини постраждали від російської агресії», - зазначила М.Арістова.

Від імені української громади виступив Голова УЦР, Почесний консул України у провінції Буенос-Айрес Петро Лилик, який наголосив на тому, що українська діаспора по всьому світові єдина у підтримці своєї історичної Батьківщини та визнанні подвигу героїв Революції Гідності, адже по-справжньому вільна і незалежна Україна завжди була спільною метою та мрією багатьох поколінь українців як в Україні, так і за кордоном.

Священик Української греко-католицької церкви, голова Братства Святої Софії отець Луїс Глинка та адміністратор Української автокефальної православної церкви отець Вадим Дробниця відправили поминальне богослужіння з ушанування пам’яті полеглих Героїв Небесної Сотні та усіх борців за свободу і незалежність України.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.