Регистрация    Войти
Авторизация

В Будапешті відкрилася фотовиставка «Ціна Свободи» та пройшов показ художнього фільму «Моя війна. Два життя Василя Сліпака»

загрузка...
В Будапешті відкрилася фотовиставка «Ціна Свободи» та пройшов показ художнього фільму «Моя війна. Два життя Василя Сліпака»

23 лютого ц.р. у Центрі української культури при Державному самоврядуванні українців Угорщини відкрилася фотовиставка «Ціна Свободи», яка була організована Самоврядуванням українців м. Мішкольц і присвячена наслідкам російської агресії проти України. У заході взяли участь також українські військові, безпосередні учасники протидії російській агресії на сході України, фотографії яких були показані на виставці.

Звертаючись до присутніх із вітальним словом, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп наголосила, що протидія російській агресії є на сьогодні ключовим завданням не лише всіх громадян України, а і всього світового співтовариства. «Росія веде війну проти всього цивілізовано світу, використовуючи методи гібридної війни, а в Україні на додаток до цих методів ще і своїх солдат та свою зброю», - підкреслила Посол. Нашим завданням є показати наслідки російської агресії і консолідувати як внутрішню єдність, так і міжнародну підтримку для відновлення територіальної цілісності та миру в Україні.

Перед учасниками заходу також виступили Голова державного самоврядування українців Угорщини Юрій Кравченко, речник української громади в Державних Зборах Угорщини Ярослава Хортяні, Голова самоврядування українців м. Мішкольц Марія Ігнац, а також волонтер і безпосередній організатор та натхненник виставки Вікторія Ігнац.

У рамках заходу відбувся прем’єрський показ художнього фільму «Моя війна. Два життя Василя Сліпака».

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.