Регистрация    Войти
Авторизация

Шодо зустрічі Посла України в Румунії Олександра Банькова із Блаженнішим Патріархом Румунської Православної Церкви Даниїлом

загрузка...
Шодо зустрічі Посла України в Румунії Олександра Банькова із Блаженнішим Патріархом Румунської Православної Церкви Даниїлом

Під час зустрічі сторони обговорили позитивний характер відносин українського і румунського народів та відзначили необхідність їх подальшого розвитку та поглиблення.

У цьому контексті Патріархом Румунським Даниїлом відзначено духовну спільність України та Румунії, а також діяльність святого Паїсія Величковського та Митрополита Київського Петра Могили, яка сприяла цій спільності.

У свою чергу Посол Олександр Баньков відзначив позитивну роль Румунської Православної Церкви у питанні забезпечення співжиття української національної меншини Румунії.

Сторони обговорили актуальний стан співробітництва православних церков України та Румунії, зокрема питання організація паломницьких турів до України, а також аспекти, пов’язані з отриманням українською православною церквою канонічного статусу.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.