Регистрация    Войти
Авторизация

У Посольстві України в Мінську відзначили річницю Дня народження Т.Г.Шевченка

загрузка...
У Посольстві України в Мінську відзначили річницю Дня народження Т.Г.Шевченка

6 березня у Посольстві України в Республіці Білорусь відбувся захід з нагоди 204-ї річниці Дня народження Тараса Шевченка. У заході взяли участь дипломати, представники української громади Білорусі та співробітники ЗМІ.

В рамках заходу вірші Тараса Шевченка прочитали діти співробітників Посольства та представників української громади. У виконанні «Хору хлопчиків та юнаків» Республіканської гімназії-коледжу при Академії музики Республіки Білорусь пролунали думи на твори Шевченка, а також українські і білоруські народні пісні.

У своєму виступі на відкритті заходу Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим відзначив роль творчості Тараса Шевченка у формуванні української нації та наголосив на надзвичайній актуальності творів Великого Кобзаря в умовах сьогодення.

В рамках заходу також були представлені малюнки учнів шкіл м. Мінська - переможців конкурсу ім. Тараса Шевченка та відповідна книжкова експозиція.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.