Регистрация    Войти
Авторизация

Президент провів переговори з Федеральним канцлером Німеччини

загрузка...

Президент провів переговори з Федеральним канцлером Німеччини

Президент Петро Порошенко в рамках візиту до Німеччини провів переговори з Федеральним канцлером Ангелою Меркель.

Петро Порошенко та Ангела Меркель ще раз підтвердили спільну позицію щодо безальтернативності мирного врегулювання та деескалації на Донбасі відповідно до Мінських домовленостей.

Сторони закликали забезпечити негайне припинення вогню, повне відведення важкої техніки, звільнення всіх заручників і доступ інспекторів ОБСЄ до всіх об’єктів, включно з неконтрольованими ділянками українсько-російського кордону.

Федеральний канцлер Німеччини проінформувала Президента України щодо візиту до Росії.

Ангела Меркель також позитивно оцінила початок роботи підгруп в рамках Тристоронньої контактної групи та підтвердила незмінність позиції, що структура та формат роботи цих підгруп має чітко відповідати структурі Тристоронньої контактної групи, зокрема в частині головування представників ОБСЄ.

Петро Порошенко та Ангела Меркель обговорили підготовку до саміту «Східного партнерства» у Ризі, зокрема кроки для запровадження для українців безвізового в’їзду в країни Шенгенської зони


Сообщает интернет сайт Администрации Президента Украины www.president.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.