Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки Франтішеком Бубланом

загрузка...
Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки Франтішеком Бубланом

Є.Перебийніс наголосив, що Україна високо цінує позицію чеського Сенату щодо відновлення територіальної цілісності України та її боротьби проти російської агресії і висловив сподівання на подальшу підтримку чеських сенаторів в питанні збереження санкційного режиму ЄС проти Росії. Посол окремо зупинився на питанні незаконності наміру Росії провести президентські вибори на українській території – в тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим. У зв’язку з цим було висловлено сподівання, що чеські сенатори утримаються від відвідання Криму у спосіб, який суперечить українському законодавству, а також передано інформацію про правила в’їзду на окуповану територію та санкції, які можуть бути вжиті до порушників.

Зі свого боку Ф.Бублан відзначив, що Чехія підтримує територіальну цілісність України, а також спільні рішення ЄС щодо продовження санкцій проти Росії, які мають діяти до повного виконання нею Мінських домовленостей.

Також було обговорено перспективи активізації двостороннього політичного діалогу між Україною і Чехією, зокрема на міжпарламентському рівні. Зокрема, мова йшла про запланований на травень ц.р. візит Ф.Бублана в Україну на запрошення Голови комітету у закордонних справах Верховної Ради України Г.Гопко.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.