Регистрация    Войти
Авторизация

В Будапешті відзначили День народження Тараса Шевченка

загрузка...
В Будапешті відзначили День народження Тараса Шевченка

9 березня 2018 року в День народження Тараса Шевченка співробітники Посольства України в Угорщині спільно з Державним самоврядуванням українців Угорщини та Товариством української культури Угорщини поклали вінки до пам'ятника Великому Кобзареві в Будапешті.

Вітаючи учасників заходу, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп зазначила, що українці Угорщини разом з Посольством щороку, покладаючи вінки до пам’ятника Тарасу Шевченку, згадують про безцінну духовну спадщину Великого Кобзаря. Посол наголосила, що настанови Шевченка залишаються актуальними і сьогодні для розбудови вільної і процвітаючої України, зміцнення української державності і розвитку української мови, а також успішного завершення наших спільних зусиль для відновлення територіальної цілісності і миру в Україні у протидії російській агресії.

До учасників заходу з вітальними словами також звернулися Голова Державного самоврядування українців Угорщини Ю.Кравченко та Голова Товариства української культури Угорщини Я.Хортяні.

Учасники заходу приєдналися до міжнародного флешмобу #GlobalShevchenko.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.