Регистрация    Войти
Авторизация

«Україна відкрита для чилійського бізнесу», - Заступник Міністра закордонних справ Сергій Кислиця на інаугурації Українсько-чилійської палати з питань торгівлі та туризму

загрузка...
«Україна відкрита для чилійського бізнесу», - Заступник Міністра закордонних справ Сергій Кислиця на інаугурації Українсько-чилійської палати з питань торгівлі та туризму

10 березня ц.р. у м. Сантьяго-де-Чилі за участі Заступника Міністра закордонних справ України Сергія Кислиці відбулося офіційне відкриття Українсько-чилійської палати з питань торгівлі та туризму, яка є наступницею Чилійсько-української інтеграційної палати, що діяла в країні у 2014-2017 роках.
Під час заходу Заступник Міністра С.Кислиця зазначив: «Нашою головною метою на цьому етапі є пошук ефективних механізмів та створення сприятливих умов для збільшення контактів та обміну інформацією між країнами по лінії В2В. Саме заради цього наш Уряд працює над покращенням інвестиційного клімату в Україні, попри російську агресію». Український високопосадовець також наголосив на необхідності більш активного застосування новітніх технологій як платформи для покращення обізнаності ділових кіл та подолання стереотипів, що існують у двох країнах.
Український дипломат особливо підкреслив відкритість України для чилійського бізнесу: «Можу вас запевнити, що чилійські інвестори, які хочуть брати участь в українських економічних проектах, отримають усю необхідну підтримку з боку Уряду».
10-12 березня 2018 року Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця перебуває з робочим візитом у м. Сантьяго-де-Чилі з метою участі в урочистих заходах з нагоди інаугурації нового президента Республіки Чилі. У складі української делегації його супроводжують Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Чилі (за сумісництвом) Юрій Дюдін та Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Чилі Віталій Цимбалюк.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.