Регистрация    Войти
Авторизация

Шевченківські дні у Молдові

загрузка...
Шевченківські дні у Молдові

В рамках Шевченківських днів у Молдові за участі та сприяння Посольства України, Консульства України в м. Бельц та громадських організацій українців Молдови проведено цикл заходів.

7 березня в Культурно-інформаційному центрі Посольства проведено літературно-мистецький вечір, організований Товариством «Просвіта» ім. Тараса Шевченка в Молдові, за участю дипломатів Посольства, учнів українських навчальних закладів, Української недільної школи, творчих колективів поетів, митців, членів та активістів організацій українців.

9 березня ц.р. відбулося покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку у м.Кишинеу, м.Бельц, м.Тирасполь та м.Кам’янка за участю українських дипломатів, представників громадських організацій Молдови.

9-11 березня ц.р. у Кишинівському теоретичному ліцеї імені М.Коцюбинського проведено XXVIІІ-му Республіканську олімпіаду з української мови та літератури під патронатом Національної агенції з курикулуму і оцінки Міністерства просвіти, культури і досліджень Республіки Молдова.

У своїх виступах в рамках зазначених заходів Посол України Іван Гнатишин поінформував про ситуацію в Україні, імплементацію реформ у найважливіших сферах, про наслідки триваючої російської агресії, окупації Криму, стан та перспективи двосторонніх відносин між Україною і Республікою Молдова, наголосив на важливості взаємної підтримки у контексті забезпечення регіональної безпеки, євроінтеграційних процесів тощо.

Відбулись також традиційні конкурси читців, присвячені пам’яті Великого Кобзаря, за участю вихованців дошкільних навчальних закладів, учнів шкіл, студентів у Кишинеу й Тирасполі, Українська греко-католицька громада Молдови провела літургію з нагоди 204-тої річниці від дня народження Тараса Шевченка (11 березня, м.Кишинеу).

Шевченківські дні у Молдові

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.