Регистрация    Войти
Авторизация

Співробітники Посольства взяли участь у щорічний Прощі української громади Аргентини до Лухану

загрузка...
Співробітники Посольства взяли участь у щорічний Прощі української громади Аргентини до Лухану

18 березня ц.р. відбулася традиційна щорічна проща української громади в Аргентині до одного з найбільш шанованих християнами Південної Америки храму – базиліки Луханської Богоматері (провінція Буенос-Айрес). У службі, проведеній під проводом Преосвященного владики Даниїла Козлинського, єпископа буенос-айреської єпархії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ, взяли участь керівники та представники численних громадських асоціацій закордонних українців Аргентини, а також співробітники Посольства України на чолі з Послом Юрієм Дюдіним, які спільно помолилися за мир в Україні та добробут усіх українців світу.

Цьогоріч українська буенос-айреська єпархія Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ відзначає своє 50-ліття з моменту створення апостольського екзархату для українців греко-католиків у Аргентині, а також освячення кафедрального собору Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі Верховним архієпископом УГКЦ Йосипом Сліпим.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.