Регистрация    Войти
Авторизация

«Новітні технології – майбутнє україно-ізраїльських економічних відносин»

загрузка...
«Новітні технології – майбутнє україно-ізраїльських економічних відносин»

«Новітні технології – майбутнє україно-ізраїльських економічних відносин» - під таким гаслом 18 березня 2018 року в м.Тель-Авів відкрився Перший Україно-Ізраїльський Інноваційний форум. В роботі форуму, який було організовано Ізраїльсько-Українським Альянсом за безпосередньої участі Посольства України в Ізраїлі, беруть участь понад 200 представників українсько-ізраїльських ІТ-компаній, стартапів, венчурних інвесторів, бізнес-інкубаторів, університетів, урядових структур.

Головною метою цього заходу є популяризація українських технологічних продуктів та сервісів на міжнародній арені, формування і просування міжнародного бренду України, як сильного конкурентоспроможного лідера у сфері технологічних інновацій, країни зі швидко зростаючою кількістю компаній в ІТ-індустрії, що підтримується на стратегічному рівні з боку української влади, залучення інвестицій в українську ІТ сферу.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.