Регистрация    Войти
Авторизация

В Загребі відбулась урочиста церемонія відкриття пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.

загрузка...
В Загребі відбулась урочиста церемонія відкриття пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.

Сьогодні, 21 травня 2015 року у хорватській столиці – місті Загреб урочисто відкрито пам’ятник великому українському поетові – духовному батьку української нації Тарасу Григоровичу Шевченку.

Встановити в Хорватії пам’ятник Великому Кобзарю вдалося завдяки спільній роботі Української громади Республіки Хорватія, Посольства України та Мерії міста Загреб.

На урочистому заході відкриття пам’ятника були присутні Посол України в Республіці Хорватія Олександр Левченко, Мер міста Загреб Мілан Бандич, уповноважений Президента РХ Антун Керстулович Опара, уповноважений Голови Хорватського Сабору (парламенту) – Керівник Міжпарламентської групи дружби з Україною Гордана Собол, Голова Української Всесвітньої Координаційної Ради Михайло Ратушний, заступник Міністра культури Хорватії Ален Каймович, керівники та члени українських та русинських організацій Хорватії та Боснії і Герцеговини, представники хорватської громадськості та керівники дипломатичний місій, акредитованих в Хорватії.

Автором пам’ятника є український скульптор, член Спілки художників України Костянтин Добрянський (він же – автор пам’ятника І.Франку в хорватському м.Ліпік, який був відкритий за ініціативи Посольства України в Хорватії у 2011 році).

Урочисту церемонію відкриття пам’ятника Т.Г.Шевченку широко висвітлювали засоби масової інформації Хорватії

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.