Регистрация    Войти
Авторизация

Уряд України створює сучасну екосистему залучення іноземних інвестицій в галузь високих технологій та підтримки інновацій

загрузка...
Уряд України створює сучасну екосистему залучення іноземних інвестицій в галузь високих технологій та підтримки інновацій

Уряд України створює сучасну екосистему залучення іноземних інвестицій в галузь високих технологій та підтримки інновацій - цей головний посил був розвинутий у виступах та презентаціях Урядового уповноваженого з питань інвестицій, Першого заступника Міністра фінансів України О.Маркарової, заступника Міністра економічного розвитку та торгівлі України М.Тітарчука, Голови Державної інноваційної фінансово-кредитної установи В.Ставнюка в ході Першого Україно-Ізраїльського Інноваційного форуму, який проходив 18-19 березня 2018 року в м.Тель-Авів. Учасники форуму, також мали можливість ознайомитись з новітніми розробками українських та ізраїльських старт-апів на виставці Israeli-Ukrainian Innovation Expo 2018, що проходила в рамках цього форуму.
За відгуками учасників, форум дав можливість познайомитися з ізраїльською практикою державної та приватної підтримки новітніх технологій, комерціалізацією наукових досліджень, створенням «стартапів». Також такі заходи - чудовий шанс налагодити зв’язки з ізраїльським бізнесом для майбутніх інвестицій в українську сферу високих технологій.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.