Регистрация    Войти
Авторизация

Європі життєво необхідна солідарність з Україною – Президент

загрузка...

Європі життєво необхідна солідарність з Україною – Президент

Президент Петро Порошенко у виступі на Саміті «Східного партнерства» в Ризі наголосив, що Україна зараз бореться за мир у всій Європі, і для Європи життєво необхідно продемонструвати солідарність з Україною.

«Україна знаходиться на передовому фронті боротьби в Європі за мир», – наголосив Глава держави. Президент підкреслив, що Україна бореться сьогодні не лише за свою землю. «Ми боремось сьогодні за Грузію, Молдову, Вірменію та Білорусь – за їхню можливість стати європейськими країнами, розділяючи такі ж цінності та принципи», – заявив Петро Порошенко.

Президент висловився за більшу «амбіційність та далекоглядність» Саміту у Ризі, враховуючи російську агресію, анексію Криму та підписану Угоду про асоціацію. «Сьогодні маємо відстоювати завдання зробити нас сильнішими – об'єднаними та демократичними країнами, повністю відданими реформам та здатними їх реалізувати. Це має бути нашим спільним інтересом», – наголосив Президент.

Глава Української держави також висловив думку, що «Східне партнерство» могло би бути більш інструментально дієвим. За словами Президента, сьогодні постає питання, чи зможе ініціатива «Східного партнерства» відігравати більш важливу роль і дати відповідь на виклики – проведення реформ, забезпечити кордони, безпеку та мир. «І, нарешті, чи може принести європейську перспективу для країн, які цього заслуговують та прагнуть», – сказав Петро Порошенко.

«Вірю, що ми всі прагнемо миру та стабільності, кращого життя та більшої свободи для людей, більшого партнерства та співпраці на континенті», – підкреслив Глава держави.

Президент окремо підкреслив, що Україна пройшла довгий шлях з початку імплементації плану з лібералізації візового режиму і готова до виконання решти технічних умов для введення безвізового режиму у 2016 році.


Сообщает интернет сайт Администрации Президента Украины www.president.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.