Регистрация    Войти
Авторизация

Посол України Євген Перебийніс зустрівся зі Спікером Саейму Латвії Інарою Мурнієце

загрузка...
Посол України Євген Перебийніс зустрівся зі Спікером Саейму Латвії Інарою Мурнієце

Голова Латвійського парламенту висловила підтримку територіальної цілісності України та солідарність Латвії у боротьбі нашої держави проти російської агресії. Вона високо оцінила результати Ризького Саміту «Східного партнерства», позитивно відзначивши сигнали, які були відображені в ухваленій за його підсумками Спільній декларації.

Сторони погодились, що Росія та підтримувані нею терористи не демонструють готовності виконувати Мінські домовленості, а тому сьогодні немає підстав говорити про можливість відміни чи пом’якшення санкцій ЄС проти Росії.

Є.Перебийніс відзначив високий рівень парламентської підтримки України з боку Латвії, зокрема, активну роботу українсько-латвійської групи дружби, яка у Саеймі Латвії налічує майже третину складу парламенту.

Було також обговорено підготовку до благодійного концерту «Діти війни», який, за підтримки Інари Мурнієце, відбудеться 6 липня у концертному залі «Дзінтарі» в Юрмалі і має на меті збір коштів для реабілітації у Латвії українських дітей, що постраждали у ході військових дій на сході України.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.