DataLife Engine > В ГОСУДАРСТВЕ > Виступ Постійного представника України під час щорічної дискусії з питань дотримання прав корінних народів у рамках п. 3 порядку денного 30-ї сесії Ради ООН з прав людини (РПЛ)

Виступ Постійного представника України під час щорічної дискусії з питань дотримання прав корінних народів у рамках п. 3 порядку денного 30-ї сесії Ради ООН з прав людини (РПЛ)


22-09-2015, 18:00. Разместил: vesti24 Виступ Постійного представника України під час щорічної дискусії з питань дотримання прав корінних народів у рамках п. 3 порядку денного 30-ї сесії Ради ООН з прав людини (РПЛ)

У виступі Постійного представника України Ю.Клименка під час щорічного обговорення Радою тематики дотримання прав корінних народів наголошувалось на багаточисельних порушеннях прав кримських татар з боку російської влади в окупованому Криму, які відображені, зокрема, у матеріалах Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) та ОБСЄ. Зухвалий і систематичний характер згаданих порушень вимагає окремої доповіді УВКПЛ та постійної присутності на окупованому півострові міжнародної моніторингової місії.

Світову спільноту закликано посилити тиск на РФ з метою повернення цієї країни у міжнародне правове поле та забезпечення захисту прав кримських татар як корінного народу Автономної Республіки Крим, статус якої визначений резолюцією ГА ООН 68/262.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Вернуться назад