DataLife Engine > В ГОСУДАРСТВЕ > Посол України в Білорусі Ігор Кизим зустрівся із заступником Голови Палати представників Національних зборів Республіки Білорусь Болеславом Пірштуком

Посол України в Білорусі Ігор Кизим зустрівся із заступником Голови Палати представників Національних зборів Республіки Білорусь Болеславом Пірштуком


22-05-2017, 22:16. Разместил: Softmaster Посол України в Білорусі Ігор Кизим зустрівся із заступником Голови Палати представників Національних зборів Республіки Білорусь Болеславом Пірштуком 22 травня ц.р. Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим зустрівся із заступником Голови Палати представників Національних зборів Республіки Білорусь, співголовою Міжпарламентської комісії із співробітництва Національних зборів Республіки Білорусь та Верховної Ради України Болеславом Пірштуком.
У ході зустрічі було обговорено шляхи активізації комплексу питань двостороннього співробітництва між країнами у парламентському вимірі, зокрема Міжпарламентською комісією із співробітництва Верховної Ради України та Національних зборів Республіки Білорусь.
Cторони висловили готовність до активізації співробітництва на різних рівнях та майданчиках, зокрема з питань поглиблення економічних, політичних і культурно-гуманітарних зв’язків між нашими країнами.
Посол України поінформував білоруську сторону про результати зустрічі президентів України та Білорусі 26 квітня ц.р., поточний стан переговорів на мінському майданчику з урегулювання ситуації в Україні.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Вернуться назад