Регистрация    Войти
Авторизация

Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Національним автономним університетом Мексики підписано Генеральну угоду про співробітництво

загрузка...
Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Національним автономним університетом Мексики підписано Генеральну угоду про співробітництво

В рамках підписаної 28 липня 2015 року угоди передбачається співпраця в різних сферах університетського життя та управління на засадах паритетності і взаємної вигоди із залученням всієї університетської спільноти (викладачів, науково-педагогічного складу, дослідників, студентів та аспірантів) зокрема:

- Обміни професорсько-викладацьким складом та дослідниками;

- Oбмін студентами та аспірантами;

- Спільні дослідження;

- Обмін інформацією та навчальними матеріалами, з питань, що становлять спільний інтерес для обох університетів;

- Організація конференцій, симпозіумів та спільних навчальних програм;

- Розробка та участь в спільних навчальних програмах;

- Спільна розробка та публікація статей, як в електронному, так і в паперовому вигляді;

- Розробка програм дистанційного навчання.

Національний Автономний Університет Мексики є найбільшим державним університетом Латинської Америки за кількістю студентів (286 484 студентів). Університет також є найбільшим в країні науковим центром (три нобелівські лауреати, публікації з математики, фізики, історії та інших дісциплин) та має вагомий вплив на соціально-політичне життя регіону.

Підписання угоди є вкрай важливим для розвитку співробітництва між Україною та Мексикою у галузі науки і освіти, оскільки ефективна взаємодія з мексиканськими партнерами на даному напрямі сприятиме притоку інвестицій, новітніх технологій та передових ідей в Україну, що має слугувати інноваційному розвитку української економіки.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.