Регистрация    Войти
Авторизация

Угода про вільну торгівлю - нові можливості для експорту в Канаду

загрузка...
Угода про вільну торгівлю - нові можливості для експорту в Канаду

Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою дозволить українському бізнесу отримати більші переваги. Вітчизняні експортери отримають короткострокові та довгострокові перспективи виходу на канадський ринок товарів, а національні виробники – час та стимули для підвищення якості та конкурентоспроможності своєї продукції. Про це повідомила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська коментуючи брошуру, розроблену Мінекономрозвитку.

Вітчизняні підприємці можуть скористатись можливостями від безмитного доступу до нового ринку, на якому потенційним споживачем українських товарів вбачається найбільша в світі українська діаспора. З іншої сторони - відкриваються можливості для імпорту сировини та передових технологій, що сприятиме економічному зростанню.

«В цілому, двостороння лібералізація торгівлі з Канадою – це “win-win” стратегія та конкурентна перевага для бізнесу обох країн, що призведе до диверсифікації торгівлі, розширення існуючих поставок для виробників та експортерів, а також підвищення рівня добробуту населення», - підкреслила Наталія Микольська.

Більш детально у брошурі «Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою: нові горизонти для українського бізнесу».

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.