Регистрация    Войти
Авторизация

Саакашвілі: Головною темою візиту Байдена в Україну буде боротьба з корупцією

загрузка...
Как пишет интернет портал www.gazeta.ua

112 Україна" висловив голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі.

"Питання боротьби з корупцією, це питання Національної безпеки", - вважає він, при цьому Саакашвілі уточнює, що "в дуже високих кабінетах США, в Європі" вже обговорюють, як перевести Україну в ранг другорядної проблеми.

"Вони не можуть це зробити за визначенням, але якщо вони будуть говорити, як вони вже говорять, що Україні неможливо допомогти, Україна сама себе розкрадає, Україна приречена бути олігархічною, грабіжницькою, корумпованою, що там завжди буде уряд, який завжди буде жити за рахунок народу, просто будуть лобіювати свої інтереси, так навіщо ми їм будемо давати ці мільярди", - прогнозує Саакашвілі.

Також це може стати приводом для зняття санкцій з Росії. "Тому, я думаю, що питання боротьби з корупцією Байден буде ставити руба, це буде головне питання", - вважає Саакашвілі.

Нагадаємо, віце-президент США Байден приїде в Україну з візитом 7 грудня. Він зустрінеться з президентом країни Петром Порошенком прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.