Регистрация    Войти
Авторизация

Участь Посла України у форумі «Парламентський діалог про роль субнаціональних урядів як міжнародних суб’єктів»

загрузка...
Участь Посла України у форумі «Парламентський діалог про роль субнаціональних урядів як міжнародних суб’єктів»

12 липня 2016 р. на запрошення керівництва Сенату Мексики Посол України Р.Спірін взяв участь у форумі «Парламентський діалог про роль субнаціональних урядів як міжнародних суб’єктів», організованому Сенатом за участі Голови Верхньої палати Національного Конгресу Р.Хіль Суарта, Голови Комісії у закордонних справах Палати депутатів Національного Конгресу Мексики В.Гіоргана, Заступника Міністра закордонних справ Мексики К.Де Ікаси, губернаторів мексиканських штатів, мерів міст країн регіону, послів іноземних країн, акредитованих в Мексиці.

В рамках заходу відбулось обговорення питань розвитку міжпарламентського співробітництва з Головою Сенату Р.Хіль Суартом та Головою Комісії у закордонних справах Палати депутатів Національного Конгресу Мексики В.Гіоргана, українсько-мексиканської співпраці із Заступником Керівником мексиканського зовнішньополітичного відомства К.Масью Салінас. Відбулась коротка бесіда з мером м. Сан-Хосе (Коста-Рика) Дж.Арайа стосовно перспектив розширення двостороннього торговельно-економічного співробітництва.

Окремо співрозмовникам була доведена інформація про стан внутрішньополітичної ситуації в Україні, агресію Росії у Криму та на сході нашої держави, Посол закликав мексиканських парламентарів посилити тиск на РФ, щоб примусити Росію зупинити агресію проти України, а також негайно звільнити всіх українських політичних в’язнів. Крім цього, напередодні дня вшанування пам’яті жертв авіакатастрофи пасажирського літака Boeing-777 рейсу МН-17, який було збито 17 липня 2014 р. з використанням зенітно-ракетного комплексу "БУК", що обслуговувався російськими військовослужбовцями, закликано до зміцнення міжнародних зусиль у забезпеченні прозорого розслідування з метою притягнення до відповідальності усіх, причетних до організації та здійснення теракту.

Посол України в Мексиці подякував за послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої держави з боку Мексики.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.