Регистрация    Войти
Авторизация

У Тель-Авіві було проведено третій раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем

загрузка...
У Тель-Авіві  було проведено третій раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем

8-9 березня 2017 року в м. Тель-Авів було проведено третій раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю з Державою Ізраїль. В ході переговорів, українська делегація, до складу якої входили представники Мінекономрозвитку, Мінагрополітики, ДФС, Посольства України в Державі Ізраїль, опрацювала з своїми ізраїльськими колегами важливі положення проекту Угоди. Було досягнуто прогресу стосовно лібералізації торгівлі сільськогосподарськими та промисловими товарами. Принципово узгоджено розділ щодо правил походження товарів. Сторони підтвердили домовленості щодо використання в Угоді положень Конвенції ПанЄвроМед після приєднання до неї України. В цьому контексті, Ізраїльська сторона підтвердила свою підтримку приєднання України до зазначеної Конвенції за прискореною процедурою.

За результатами п’ятого раунду переговорів сторони підписали спільний звіт, у якому зафіксовано основні домовленості цього раунду, намічено етапи міжсесійної роботи та погоджено проведення наступного раунду у м. Києві.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.